FARBY AMAZONA NAJTANIEJ W POLSCE !!! KUPISZ W MOJEJ GALERII !!!

FARBY AMAZONA NAJTANIEJ W POLSCE !!! KUPISZ W MOJEJ GALERII !!!
KLIKNIJ I ZOBACZ PALETĘ KOLORÓW

Obserwatorzy

To ja "we własnej osobie"

To ja "we własnej osobie"
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.

Wielka wyprzedaż w Art. Galerii Kaprys !!!

Wielka wyprzedaż w Art. Galerii Kaprys !!!
Zobacz koniecznie, dużo okazji !!!

piątek, 25 lutego 2011

Konkurs decoupage " Walentynki z Sweet Rose " głosowanie u Agnieszki

Zgłosiłam swoją pracę do konkursu decoupage " Walentynki z Sweet Rose " ogłosiła go Agnieszka z blogu " Z potrzeby chwili " dziś na Jej blogu zostały opublikowane prace zgłoszone na konkurs.
Prace pozostają anonimowe do momentu wyłonienia zwycięzcy.
Moi kochani odwiedzający odwiedźcie blog Agi  i zobaczcie wszystkie prace, każdy głos jest na wagę złota, wybierajcie pracę, która wam podoba się najbardziej ;-)
Może rozpoznacie moją ;-)
Po oberzeniu wszystkich prac nie daję sobie większych szans na czołowe miejsce ( pewnie będzie 8 bo osiem prac ) ale skoro powiedziało się "A" należy powiedzieć "B" - zatem praca wykonana i zgłoszona.

Na najlepszą pracę można głosować do do 2 marca.

Mam jeszcze taki pomysł spośród osób, które zagłosują a później napiszą do mnie @ z wytypowaną pracą i w rzeczywistości będzie ona wykonana moimi rękoma, po ogłoszeniu wyników wylosuję jedną osobę, którą obdaruję dekupażowym przedmiocikiem.
Pamiętajcie, że nie w komentarzu piszemy o swoim wyborze tylko w @, żeby nikomu nie sugerować głosowania na blogu Agnieszki.

Agnieszka organizuje wspaniały kurs Pisane - filcowanych na sucho można o nim przeczytać  tutaj.Dziękuję wszystkim za odwiedziny na moim blogu i za obejrzenie prac u Agi, napewno każdej uczestniczce i organizatorce będzie miło jeśli zostawicie swoją opinię o konkursie.