FARBY AMAZONA NAJTANIEJ W POLSCE !!! KUPISZ W MOJEJ GALERII !!!

FARBY AMAZONA NAJTANIEJ W POLSCE !!! KUPISZ W MOJEJ GALERII !!!
KLIKNIJ I ZOBACZ PALETĘ KOLORÓW

Obserwatorzy

To ja "we własnej osobie"

To ja "we własnej osobie"
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.

Wielka wyprzedaż w Art. Galerii Kaprys !!!

Wielka wyprzedaż w Art. Galerii Kaprys !!!
Zobacz koniecznie, dużo okazji !!!

sobota, 13 sierpnia 2011

To ja Kochaś się nazywam !!!

Od tygodnia mieszka z nami Kochaś, to trzy miesięczny szczeniaczek Spaniel Cavallier King ;-)

Troszkę rozrabia i nie siedzi chwili spokojnie, zatem trudno porządne, nie poruszone fotki zrobić, z wielu pstrykniętych kilka udało się wybrać ;-)Troszkę o samej rasie;

Pochodzi z Wielkiej Brytanii. To pies żywy i pełen wdzięku, bardzo proporcjonalny o miłym wyglądzie. Charakterystyczną jego cechą jest zamiłowanie do zabawy, jest bardzo przywiązany do domowników i pozbawiony lęków. Ma duży instynkt myśliwski, lubi polować na ptactwo, godzinami może przyglądać się na wiewiórki w nadziei, że je złapie. Jest psem wesołym, przyjacielskim pozbawionym agresji i nie jest nerwowy. Zabawa w aportowanie patyczka bądź zabawki może dla Cavaliera trwać godzinami. Każdy powód do zabawy jest dobry – listek w wietrzny dzień poruszony przez wiatr rozrusza Cavaliera natychmiast i sprowokuje do łapania zdobyczy. Szybko się uczy, jest pojętny, mało czasu potrzeba mu aby nauczyć się pozycji wystawowych i wykonywania podstawowych poleceń na komendę. Bardzo lubi pływać, a jeśli jest to połączone z wyciąganiem z wody aportu, to podwójna dla niego przyjemność. Jest psem bardzo ufnym, zaprzyjaźni się z każdym kto nas odwiedzi. Lubi inne psy, prowokuje je do gonitwy. Jest to pies bardzo emocjonalny, zobaczymy po nim wielką radość, niecierpliwość, kiedy będziemy zbyt wolno wychodzić z domu pies będzie popiskiwał zniecierpliwiony dlaczego to tak długo trwa. Oprócz radości możemy zobaczyć wielki smutek i niewinną minę. Jak coś nabroi, będzie się zachowywał jakby go nie było i udawał że, to nie on to zrobił tylko ktoś inny. Psy tej rasy chcą towarzyszyć człowiekowi wszędzie gdzie się uda, ale będą też cierpliwie czekać w domu jeśli nie zabierzemy ich ze sobą. Bardzo lubią spacery i wyjazdy nad wodę. To żywiołowe i dynamiczne psy, które będą nas rozweselać w smutne dni. 


  

Mój piersek to:
Tricolor czarne i białe łaty równo rozmieszczone z podpalanymi znaczeniami nad oczami, na policzkach, wewnątrz uszu, na wewnętrznej stronie kończyn i spodzie ogona. Jak już się zmacham dokazywaniem, potrafię chwilkę poleżeć spokojnie ;-) 


Teraz w domku będzie zawsze wesoło ;-)