FARBY AMAZONA NAJTANIEJ W POLSCE !!! KUPISZ W MOJEJ GALERII !!!

FARBY AMAZONA NAJTANIEJ W POLSCE !!! KUPISZ W MOJEJ GALERII !!!
KLIKNIJ I ZOBACZ PALETĘ KOLORÓW

Obserwatorzy

To ja "we własnej osobie"

To ja "we własnej osobie"
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.

Wielka wyprzedaż w Art. Galerii Kaprys !!!

Wielka wyprzedaż w Art. Galerii Kaprys !!!
Zobacz koniecznie, dużo okazji !!!

poniedziałek, 18 lutego 2013

Oczekiwanie i przygotowania małe i duże, także twórcze działania ....Tak Kochane, to obecnie mnie zajmuje ;-)
Dopadł mnie już tzw. " syndrom czystego gniazda " co oznacza szorowanie i czyszczenie wszystkiego w otoczeniu - choć przyznam się, że w obecnym stanie to nie lada wyzwanie, kiedyś posprzątanie całego domu zajmowało mi dzień, to teraz zajmuje kilka ale daję radę, bo przecież to wszystko dla nowego członka rodziny ;-)
Duże zmiany już poczynione np. meble w sypialni przestwione, częściowo zmienione, kilka nowych poczynionych, bo wymaga tego sytuacja ;-)


Witrynka została przekaszkałcona na mini szafę, na kaftaniki i spioszki wszelkiego rodzaju - doskonale się nadała; mama moje uszyła delikatną zasłonkę, żeby różnorodność kolorów nie rzucała się bardzo w oczy - przez co mebelek nabrał nieco delikatności.
Komódka i witrynko-szafa wykonane z drewna sosonowego - pomalowałam na biało, łóżeczko także zostało wybrane, białe w sklepie Ikea, ale zostanie kupione kiedy maluch pojawi się na świecie ( taki rodzinny zabobon, że łóżeczka i wózka nie kupujemy wcześniej )


Ale inne przygotowana jaknajbardziej wskazane ;-)
Komódka spełnia rolę podręcznego pomieszczonka na kosmetyki i wszelkie higieniczne dodatki, powstały do niej również różne pojemniczki, nie wszystkie zostały już ukończone, ale już niebawem będą gotowe.

Ponieważ jakoś nie mogę znaleźć, motywu zdobniczego z retro zabawkami typu miś czy konik na biegunach, przedmioty obecnie pozostaną białe, bo koncepcja jeszcze może ulec zmianie.


Do "kącika malucha" zostały przeniesione przedmioty, które jakiś czas temu otrzymałam od zaprzyjaźnionych blogowych duszyczek: obrazek wygrałam kiedyś w Candy u Agatki a serduszko z koroną zostało mi podarowane przez Anetkę.


Pojawiły się również dodatki dekoracyjne ;-)
Przepiękną króliczkę ( na specjalne zamówienie ) stworzyła Marta ;-)
Jest cudna i naprawdę pokaźniech rozmiarów.
Do tego przyleciało uroczoe fioletowe serduszko, które doskonale prezentuje się w szybce witrynki.

Ubranka już uprane i poprasowane czekają na nową właścicielkę ;-)


W Galerii trochę wiosennych nowości, zapraszam tutaj